Hakkımızda

Anasayfa »Hakkımızda

1993 yılında “SENTEZ İTHALAT İHRACAT VE TİC PAZ.LTD.ŞTİ.” adı altında kurulan ve 2007 tarihinde “SENTEZ EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ VE GIDA PAZ. DAĞ. LTD. ŞTİ.” Olarak ticari hayatına devam etmekte olan ve her zaman kaliteli ve iyi hizmet anlayışıyla büyümeye devam eden bir aile şirketidir.
 

Firmamız, yurt dışından ithal edilen dünya mutfağının en seçkin ürünlerinin yanı sıra evcil hayvan gıdaları, çakmak, oyuncaklı şekerler ve temizlik ürünlerinin başta bölge bayiliği olmak üzere satış ve dağıtım kanalında yer almaktadır. Geniş portföyümüz, yeni araç filomuz, deneyimli satış ve dağıtım personellerimiz ile Ankara ve İç Anadolu da bulunan ve her geçen gün büyüyen zincir marketler ile çalışmakta olup ürünlerin en sağlıklı ve temiz bir şekilde tüketiciye sunmaktayız.

Firmamız, Zincir Market ve A-Tipi Market olarak tabir edilen firmalarla birlikte bütün şubelerine Ankara ve İç Anadolu da satış ve dağıtım hizmeti vermektedir.

 

Vizyonumuz:

Kültürel değerlere, sağlığa ve hijyene önem veren firmamız kuruluşundan bu günümüze benimsemiş olduğumuz değerler doğrultusunda kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışını sürdürerek ilerlemek ve sektöründe büyümektir.

 

1

İletişim

Adres

Hürriyet Cad.No:38/B-C Dikmen/ANKARA

Telefon

0 312 479 90 00
0 312 479 90 01
© Sentez Gıda. 2016 tüm hakları saklıdır.
FacebookTwitterİnstagram